Все для молодших і середніх школярів

Шановні  читачі!

Протягом всього життя ми звертаємося до книги. З дитячих років книга допомагає пізнати себе, пізнати світ, все, що нас оточує. Веселі і сумні казки, розповіді про сміливих людей, про боротьбу за щастя народу, про таємниці природи, про те, як живуть люди в далеких і близьких країнах. Про все це розповідає книга. Але не кожна людина, яка уміє читати, стає читачем. Не можна примусити людину полюбити книгу і зрозуміти її. Ніхто за нас не влаштує нашу долю – ні людську, ні читацьку.

Книга – одна з великих граней в кришталі життя. Стає очевидним, що зараз вже недостатнє читати багато, необхідно усвідомлено і уміло вибирати літературу для читання, формувати у себе культуру читання, бути  компетентним читачем.

Тому тобі необхідно оволодіти

навичками компетентного читача: це і уміння дбайливо поводитися з книгою і періодикою, і дотримання основних гігієнічних,фізіологічних, і психологічних правил роботи з книгою, і раціональна організація процесу читання, уміння читати, гнучко варіюючи  процес читання, і прийоми роботи з книгою або статтею і багато, багато іншого.

Бажаємо тобі успіху і натхнення у бажанні стати дійсно грамотним, компетентним читачем!

Розовый цветок

Пам'ятка читача