Періодичні видання

Мабуть, Вам буде цікаво дізнатися, що в шкільній бібліотеці Товстеньківської ЗОШ І-ІІ ступенів поряд із книгами живуть багато газет і журналів. Вони з нетерпінням чекають на зустріч з тобою. Адже на їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто таких матеріалів, які допоможуть тобі у навчанні, поповнять твої знання, навчать логічно мислити, відкриють тобі безліч таємниць навколишнього світу. А ще є журнали, які допоможуть тобі змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин. Ці газети та журнали ти можеш читати зі своїми батьками і друзями. І що найголовніше – ці видання бібліотека отримує регулярно – щомісяця.Сподіваємося, що ти обов’язково будеш  відвідувати шкільну  бібліотеку і потоваришуєш із дитячою періодикою.

Цікавої тобі мандрівки світом періодичних видань нашої сторінки.

Дитячі журнали та газети чекають на вас у бібліотеці.

Періодичні видання

В нашій школі щорічно оформлюється передплата на методичні журнали

Передплата на 2015 рік

Індекс

Найменування

Інформаційний збірник МОН України

Освіта України

22060

Увага! Дітям та їх батькам!

На сайтах дитячих газет і журналів ви знайдете багато цікавої та корисної інформації

Сайти дитячих журналів і газет

Українські дитячі журнали

Дитячий журнал "Пізнайко" Багато корисних матеріалів: вірші, казки, сценарії свят та ін.

Соняшник - Добрий дитячий журнал На сайті можна знайти не лише оповідки, історії, казки, малюнки, дитячі пісні, вірші, загадки, розваги, уроки англійської, але й онлайн переглянути всі журнали з 1991 по 2007 рік включно.

Журнал „Однокласник” – сучасний журнал для підлітків.

Україномовне ілюстроване видання для підлітків (12-16 років). Періодичність:раз на місяць

Всеукраїнський науково-популярний природничий журнал для дітей „КОЛОСОК”

Науково-художній журнал "Паросток" - для дітей, молоді та педагогів

Це видання, що не має аналогів в Україні, допомагає збагнути таємниці природи, гармонію стосунків людини і довкілля. На його сторінках публікують свої статті відомі вчені-біологи, екологи, аграрії, педагоги, психологи та літератори.
Тематика публікацій журналу доступна широкому колу читачів. Матеріали з актуальних питань природничих наук, народознавства, психології, педагогіки, культурології, які друкуються у "Паростку", можна використовувати на заняттях з біології, екології, народознавства, географії, хімії, літератури. Сторінка для наймолодших читачів пропонує цікаві розповіді, ігри, кросворди, вікторини, загадки.
Водночас у "Паростку" публікуються методичні матеріали для педагогів і керівників позашкільних навчальних закладів. З метою підвищення науково-дидактичного та інформаційно-методичного забезпечення навчально-виховного процесу в позашкільному навчальному закладі, пропаганди передових досягнень в галузі освіти, науки та культури в журналі відкрито нові рубрики: "Методичний посібник" і "Проблеми позашкільної освіти"

Казковий вечір - дитяча газета для дбайливих батьків Дитяча газета для дбайливих батьків. Читачі зможуть знайомитися з найчарівнішими історіями, розгадувати найзахопливіші завдання та фантастичні кросворди з улюбленими героями, брати участь у чудових конкурсах.

Маленька фея та сім гномів

Журнали "Ангелятко" та "Ангеляткова наука" Розвивально-пізнавальні журнали для дітей «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» призначений для дошкільників та дітей молодшого шкільного віку. Дуже цікавий сайт

Колобочок - дитячий журнал для розумних діточок

Журнал КАРПУКІ Тобі цікаво дізнатися як вирощувати кристали вдома самому? А звідки взялися гроши, та як їх швидше назбирати на новий телефон? А може ти обираешь, яким спортом зайнятися або де цікаво провести вихідні? Чи хочешь дізнатися про потайбічний світ. Тоді приєднуйся до веселих карпучків. Вони дадуть відповіді на всі твої питання.

Академія Саморобкіна (видавництво) На даному сайті представлені 3 дитячих журнали для занять художньо-технічною творчістю у школі та вдома від видавництва: Академія Саморобкіна, Академія Юного моделіста, Жасмин.

Розвивально-пізнавальний журнал для дітей старшого дошкільного віку «Диво-Деревце»

Періодичні видання для дітей молодшого шкільного віку.docx (19973)